• Directie

    Inge De Lathouwer – Directeur pedagogisch beleid
    Bieke Nagels – Directeur financieel, materieel en PR-beleid
    Christel Cock – Directeur personeelsbeleid
    Mario Hofman – Adjunct van de directeur

  • Technisch adviseur-coördinator

    Ann Lesenne – Dirk Caluwaerts

  • Technisch adviseur

    Marc Slegers – Kristel Van de Walle –  Gerdy Van der Sypt –  Annick Van den houwe

  • Campuscoördinator ‘De Voorstad’

    Campuscoördinator De Voorstad – Coördinator CLW TechniGO!

    Sarah D’Hondt

  • Leerlingensecretariaat

    Marc De Smedt – Anne De Wolf – Karina Arbijn – Christa Berckmoes – Peggy De Smedt

  • Personeelssecretariaat

    Karine Van Steen – Ann Binon

  • OT team

    Gert Van Der Elst – Jan Jacques – Fran Tas –  Kristof Vandenhende

  • Boekhouding

    Gies Caroline – Van den houwe Annick – Paelstermans Chantal – De Bisschop Sophie – Baeten Sabine

  • Vakgroep Levensbeschouwing

    Boughalab Brahim – Emir Yilmaz – Philippe Franken – Stephaan Margodt – Rik De Maerteleire – Martine De Becker – Vera Matthieu – Heidi Gevens –

  • Vakgroep Lichamelijke opvoeding

    Tina Staelens -Elly Coppens – Eline Vandenhaute – Karen Vanhecke – Neal Wauters – Olivier Romero

  • Vakgroep Talen

    Leen Van Waeyenberghe -Ann Leuckx -Griet Vergauwen- Ann Lauwereys- Clay Pandolfi – Riet Van Mulders – Gaia Muylaert – Bram Poppe – Joke Van Leuven – Marleen Crombez – Lobke Van Rossem – Steffi De Pierre  – Veronique Vanhaute

  • Vakgroep Project Algemene Vakken

    Geert Vanhauwermeiren – Clay Pandolfi – Christophe D’Hont – Jirka Verleyen – Evy Pletinck – Elien Michiels – Ilse Van Der Heyden – Dusty Everaert – Melissa Stuerebaut – Gizelle van Loo – Anne Van Vaerenberg

  • Vakgroep Wiskunde – Wetenschappen – Geschiedenis

    Bert Scheirlinckx – Geert Van Hauwermeiren – Kristof De Smet  – Evy Pletinck- Tina Staelens- Neal Wauters – Lies Van Hecke – Uli Durnez- Viviane Nelis – Dirk De Smet  – Wouter Aelbrecht – Eline Cottenie

  • Vakgroep Bakkerij

    Gerdy Vandersypt (TA) – Kristof Vandenhende – Frank Matton – Lieve De Vliegher – Nico Platteau – Gert Maes – Ruben Steels

  • Vakgroep Slagerij

    Emiel De Coninck – Peter Kesteleyn – Gerdy Van der Sypt (TA) – Geert Fonteyne – Pascal De Vos

  • Vakgroep Voeding-Verzorging

    Hans Durieux – Martine De Nijs – Leen De Bruycker – Birkje De Ridder – Eveline Tallir  – Melina Arbyn – Marijke De Vlaminck – Lies Van Hecke – Nancy Brijs – Elien Huwaert – Elien Smekens – Nadia Meganck  – Veronique De Geyter

  • Vakgroep Hotel – Restaurant-keuken

    Marc Slegers (TA) – Michel Daumers – Bart Maras – Steffi Van Schandevyl – Mercédes Van Kerckvoorde -Karolien Forceville – Els Van Baeveghem –

  • Vakgroep Haartooi – Schoonheidsverzorging

    Sofie Van Hover – Peter Pycke- Karin Genbrugge – Kristel Van de Walle (TA) – Kay Mourau – Nadia Bonnarens – Vanessa De Mey – Kathleen Buyle – Jan Van de Parre – Edmonda Vertonghen – Carine Baeyens – Sule Calli

  • Vakgroep Kantoor

    Diane Stevens – Mariska Cornette – Bart Bogaert – Sara De Ras – Nathalie Ruyssinck

  • Vakgroep Publiciteit

    Mia Paternoster – Christel Lanckvrind – Sara Van Wanzeele – Leen De Bruycker – Peter Schellinck – Kim Vanden Berge – Mieke Fiers – Anja De Moor

  • Vakgroep Techniek

    Dylan Baele – Dirk Raes – Nadia Meganck

  • Vakgroep Auto-Carrosserie

    Marc Van Driessche –  Erik Van Tittelboom – Michiel De Knijf – Michaël Van Vaerenbergh – Peter De Mulder – Johan Redant

  • Vakgroep Elektriciteit

    Jan ’t Sas -Wannes Van Wichelen – Jürgen Pontzeele – Steven Van Damme –  Geert Lievens – Dirk Asselman

  • Leerlingenbegeleiding

    Fran Tas – Elien Michiels – Riet Cools – Frits Meulewaeter

  • Ouderraad

    Andy Peelman – Voorzitter

    Steven Van Damme – Ondervoorzitter

    Werking ouderraad