• Directie

    Inge De Lathouwer – Directeur pedagogisch beleid
    Bart Van Cauter – Directeur financieel, materieel en PR-beleid
    Kristel Van De Walle – Directeur personeelsbeleid
    Mario Hofman – Adjunct van de directeur

  • Technisch adviseur-coördinator

    Ann Lesenne – Dirk Caluwaerts

  • Technisch adviseur

    Marc Slegers – Kristel Van de Walle –  Gerdy Van der Sypt –  Annick Van den houwe

  • Campuscoördinator ‘De Voorstad’

    Campuscoördinator De Voorstad – Coördinator CLW TechniGO!

    Sarah D’Hondt

  • Leerlingensecretariaat

    Marc De Smedt – Anne De Wolf – Karina Arbijn – Christa Berckmoes – Peggy De Smedt

  • Personeelssecretariaat

    Karine Van Steen – Ann Binon

  • SODA team

    Gert Van Der Elst – Jan Jacques – Kristof Vandenhende

  • Boekhouding

    De Bisschop Sophie – Baeten Sabine – Van den houwe Annick – Paelstermans Chantal

  • Vakgroep Levensbeschouwing

    Boughalab Brahim – Emir Yilmaz – Philippe Franken – Stephaan Margodt – Rik De Maerteleire – Martine De Becker – Vera Matthieu – Heidi Gevens –

  • Vakgroep Lichamelijke opvoeding

    Neal Wauters – Olivier Romero – Eline Vandenhaute – Tina Staelens – Elly Coppens  – Karen Vanhecke –

  • Vakgroep Talen

    Leen Van Waeyenberghe -Ann Leuckx – Eline Cottenie – Ann Lauwereys- Clay Pandolfi – Riet Van Mulders – Gaia Muylaert – Bram Poppe – Joke Van Leuven – Steffi De Pierre  – Veronique Vanhaute

  • Vakgroep Project Algemene Vakken

    Clay Pandolfi – Christophe D’Hont – Jirka Verleyen – Evy Pletinck – Elien Michiels – Ilse Van Der Heyden – Dusty Everaert – Melissa Stuerebaut – Gizelle van Loo – Anne Van Vaerenberg

  • Vakgroep Wiskunde – Wetenschappen – Geschiedenis

    Tina Staelens – Eline Cottenie – Evy Pletinck – Uli Durnez- Viviane Nelis – Wouter Aelbrecht

  • Vakgroep Bakkerij

    Gert Maes – Frank Matton – Lieve De Vliegher – Nico Platteau – Gerdy Vandersypt (TA)

  • Vakgroep Slagerij

    Emiel De Coninck – Peter Kesteleyn – Gerdy Van der Sypt (TA) – Geert Fonteyne – Pascal De Vos

  • Vakgroep Voeding-Verzorging

    Hans Durieux – Martine De Nijs – Leen De Bruycker – Birkje De Ridder – Eveline Tallir  – Melina Arbyn – Marijke De Vlaminck – Lies Van Hecke – Nancy Brijs – Elien Huwaert – Elien Smekens – Nadia Meganck  – Veronique De Geyter

  • Vakgroep Hotel – Restaurant-keuken

    Karolien Forceville – Els Van Baeveghem – Marc Slegers (TA) – Mercédes Van Kerckvoorde – Steffi Van Schandevyl – Michel Daumers – Bart Maras

  • Vakgroep Haartooi – Schoonheidsverzorging

    Carine Baeyens – Karin Genbrugge – Jan Van de Parre – Peter Pycke – Sofie Van Hover – Nadia Bonnarens – Edmonda Vertonghen – Vanessa De Mey – Kristel Van de Walle (TA)  – Kathleen Buyle

  • Vakgroep Kantoor

    Diane Stevens – Mariska Cornette – Bart Bogaert – Sara De Ras – Nathalie Ruyssinck

  • Vakgroep Publiciteit

    Mia Paternoster – Christel Lanckvrind – Sara Van Wanzeele – Leen De Bruycker – Peter Schellinck – Kim Vanden Berge – Mieke Fiers – Anja De Moor

  • Vakgroep Techniek

    Dylan Baele – Dirk Raes – Nadia Meganck

  • Vakgroep Auto-Carrosserie

    Marc Van Driessche –  Erik Van Tittelboom – Michiel De Knijf – Michaël Van Vaerenbergh – Peter De Mulder – Johan Redant

  • Vakgroep STEM

    Jürgen Pontzeele – Wannes Van Wichelen – Jan ‘t Sas – Bram Poppe –  Geert Lievens – Dylan Baele – Dirk Asselman

  • Leerlingenbegeleiding

    Fran Tas – Aaike Baete – Riet Cools – Elien Michiels

  • Ouderraad

    Andy Peelman – Voorzitter

    Steven Van Damme – Ondervoorzitter

    Werking ouderraad

  • Passtel OV4