Team

Title

  • Directie
    053 76 92 50

    Dhr. Hofman - Adjunct van de directeur
    Mevr. De Lathouwer - Directeur pedagogisch beleid
    Dhr. Van Cauter - Directeur algemeen beleid
    Dhr. Moerman - Directeur personeelsbeleid

  • Technisch adviseur coördinator
    053 76 92 50

    Dirk Caluwaerts - Erika Vanderstockt

  • Technisch adviseur
    053 76 92 50

    Marc Slegers - Kristel Van de Walle - Gerdy Van der Sypt

  • Campuscoördinator 'De Voorstad'
    Campuscoördinator De Voorstad - Coördinator CLW TechniGO!
    053 81 06 81

    Ward Brouwers

  • Vakgroep Levensbeschouwing

    Philippe Franken - Heidi Gevens - Vera Matthieu - Stephaan Margodt - Rik De Maerteleire - Martine De Becker - Emir Yilmaz

  • Vakgroep Lichamelijke opvoeding

    Sivy Kerremans - Elly Coppens - Tina Staelens - Karen Vanhecke - Neal Wauters - Olivier Romero

  • Vakgroep Talen

    Gaia Muylaert - Lobke Van Rossem - Riet Van Mulders - Steffi De Pierre - Ann Leuckx - Joke Van Leuven - Ann Lauwereys - Marleen Crombez - Griet Vergauwen - Leen Van Waeyenberghe - Veronique Vanhaute - Matthias Clocheret

  • Vakgroep Project Algemene Vakken

    Melissa Stuerebaut - Olivia Van Daele - Ilse Van Der Heyden - Anne Van Vaerenberg - Griet Vandeburie - Clay Pandolfi - Bram Poppe - Fran Tas - Jirka Verleyen - Elien Michiels - Christophe D'Hont

  • Vakgroep Wiskunde - Wetenschappen - Geschiedenis

    Valerie De Saedeleer - Dirk De Smet - Carolien Van Hoey - Wouter Aelbrecht - Viviane Nelis - Tina Staelens - Uli Durnez - Maiko Boon - Evy Pletinck - Eline Cottenie - Kristof De Smet

  • Vakgroep Bakkerij

    Kristof Vandenhende - Lieve De Vliegher - Nico Platteau - Frank Matton - Gert Maes - Ruben Steels - Gerdy Vandersypt (TA)

  • Vakgroep Slagerij

    Erik Stalpaert - Dominique Dhont - Geert Fonteyne - Peter Kesteleyn - Gerdy Van der Sypt (TA)

  • Vakgroep Voeding-Verzorging

    Chadlia Bouvie - Martine De Nijs - Eline Knippenberg - Hans Durieux - Leen De Bruycker - Lies Van Hecke - Marijke De Vlaminck - Nadia Meganck - Elien Huwaert - Nancy Brijs - Charlotte Van Dorpe - Elien Smekens

  • Vakgroep Hotel - Restaurant-keuken

    Michel Daumers - Bart Maras - Karolien Forceville - Steffi Van Schandevyl - Els Van Baeveghem - Mercédes Van Kerckvoorde - Marc Slegers (TA)

  • Vakgroep Haartooi - Schoonheidsverzorging

    Vanessa De Mey - Peter Pycke - Kathleen Buyle - Jan Van de Parre - Nadia Bonnarens - Karin Genbrugge - Edmonda Vertonghen - Carine Baeyens

  • Vakgroep Kantoor

    Bart Bogaert - Diane Stevens - Michèle Phillips - Sofie Van Hover - Vera Van Den Winckel - Ann Lesenne - Evy Pletinck

  • Vakgroep Publiciteit

    Mia Paternoster - Christel Lanckvrind - Sara Van Wanzeele - Leen De Bruycker - Peter Schellinck - Kim Vanden Berge - Mieke Fiers - Anja De Moor

  • Vakgroep Techniek

    Dirk Raes - Nadia Meganck

  • Vakgroep Elektriciteit

    Robin De Jaeger - Jan T'Sas - Wannes Van Wichelen - Dirk Asselman - Geert Lievens

  • Leerlingenbegeleiding
    053 76 92 68

    Elien Michiels - Frits Meulewaeter - Fran Tas - Riet Cools

  • Leerlingensecretariaat
    053 76 92 67

    Jan Jacques - Karina Arbijn - Christa Berckmoes - Riet Cools - Peggy De Smedt - Gert Van der Elst

  • Personeelssecretariaat
    053 76 92 64

    Ann Binon - Karine Van Steen

  • Ouderraad

    Steven Van Damme - Voorzitter
    Andy Peelman - Ondervoorzitter

    Werking ouderraad