Driedaagse eerste jaars

10 okt 2018

Na 2 overheerlijke vakantiemaanden opende TechniGO! op maandag 3 september 2018  opnieuw de deuren. Een enthousiast leerkrachtenteam staat helemaal paraat om de leerlingen vanaf de eerste schooldag een warm-welkom-gevoel te bezorgen. Klaar om 10 maanden samen op pad te gaan.

Om elkaar op een aangename manier te leren kennen en een goede start te maken, organiseerde onze school 3 onvergetelijke kennismakingsdagen voor de eerstejaars.

Van woensdag 12 september 2018 tot en met vrijdag 14 september 2018 trokken we met alle leerlingen van het eerste jaar naar Gent. We verbleven in een charmante jeugdherberg en boden onze leerlingen een zeer gevarieerd programma aan vol leuke en onvergetelijke activiteiten.

Flimpje van hun driedaagse is te bekijken via https://www.facebook.com/technigoaalst/videos/2382058078500976/