Interscholen voetbal

18 okt 2017

Op woensdag 18 oktober namen 3 ploegen van onze 3e graad deel aan het interscholen tornooi voetbal in Aalst.

Onder een stralende zon werden zij bijgestaan door coaches Karen Van Hecke en Neal Wauters (3e coach mr Romero moest helaas verstek geven wegens ziekte). Bovendien waren er ook enkele supporters aanwezig waaronder mr Kesteleyn, mevr Cools en mevr Vandeburie om voor extra vocale steun te zorgen.

Dit alles wierp ook zijn vruchten af want al onze ploegen konden minstens 1 wedstrijd winnen in hun poule en er was zelfs 1 ploeg poulewinnaar. Deze winnaars speelden nog verder in de kwalificatiewedstrijden en eindigden op een knappe 3e plaats (brons).

Nadat vorig jaar ook al een zilveren medaille werd behaald na een verloren finale met strafschoppen, kunnen we wel zeggen dat TechniGO zeker opnieuw een school is om mee rekening te houden op sportief vlak! Op die manier is het voor de leerkrachten ook aangenaam om mee te gaan en te coachen. De mentaliteit, het gedrag en de sportieve prestaties van onze leerlingen zorgden voor een heel gezellig namiddag! Proficiat jongens!